Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...
 


Seminarai


Atsiliepimai
   [rašyti atsiliepimą]Naujas atsiliepimas
to QQQ        2009-11-30 19:15
Čia nuomonė ar faktas, kad knyga išmoko naudotis savitaiga? Kad dėl kažkokios vienos knygos išnyktų visos gyvenimiškos problemos, ligos ir t. t.? Ir kur rasti tokią knygą su daug paprastesniais būdais? Ar nemanai, kad smarkiai perlenki lazdą su tokiu požiūriu? Juk šis autorius paprasčiausiai griauna mitus ir sklaido iliuzijas - ir būtent tokiu būdu padeda atsikratyti klaidingų įsitikinimų - nei daugiau, nei mažiau. Tai prie ko čia savitaiga? Kad rūkymas (ar kitoks savo instinktų nepaisymas) yra šūdas, Carras pasauliui įrodinėja lygiai taip pat, kaip Kopernikas anksčiau visiems įrodė, jog žemė sukasi aplink saulę, o ne atvirkščiai - remdamasis mokslinio požiūrio, argumentuotos logikos ir sveiko proto deriniu. Kad pagrįstų savo atradimą, Koperinikui irgi nereikėjo savitaigos ar panašių gudrybių. Savitaigos nauda niekuomet nepranoks žinojimo naudos - tai faktas. Argi ir pačiai ar pačiam neatrodo, kad būtų protingiau vienokias ar kitokias tiesas suprasti, o ne įsiteigti?


QQQ        2009-11-29 12:24
Ši knyga išmoko naudotis savitaiga, tas pats vyksta ir su kitom šio autoriaus knygom. Paprastesnis būdas, būtu perskaityti knyga apie savitaiga. Tuomet apskritai visos jūsų gyvenimo problemos, fobijos, netgi didžiausios ligos, išnyktu savaime. Nenoriu sumenkinti šio autoriaus, bet tiesiog sakau jog yra daug paprastesnių būdų. Anaiptol mečiau rūkyti, jo knygos pagalba.


ASAI        2009-11-23 17:22
visos alleno carro knygos pakeite mano gyvenima....ACIUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Andrius    Kaunas   2009-11-23 16:18
Didziausias dekui Allanui uz nuostabia knyga, su kuria metimas rukyti buvo vienas malonumas! Rukiau 8 metus, su keliais nesekmingai badymais atsikratyt iprocio, o dabar esu pats laimingiausias zmogus ir gaila visu rukanciuju! Sekmes visiems!


tutis    Šiauliai   2009-11-14 00:26
Paskutinį kartą čia rašiau lygiai prieš metus. Ir užeinu labai retai. Nerūkantysis esu jau 23mėnesiai. Kas pasikeitė? - ogi tapau normaliu žmogumi, nevartojančiu alko/niko nuodų. Pradžiai buvo didi euforija ir džiaugsmai, kad 35metus \\\"pradūmijęs\\\ ", galiu nerūkyti, kas paskutiniu metu jau neramino - \\\"nejaugi taip ir reiks iki dienų pabaigos traukt savin ir pūst tą smarvę?\\\". A.Carro knygą \\\"L.b. nerūkyti\\\" studijavau, verčiausi sau pats su tikėjimu, kad padės ir gal ne man vienam. Taip ir įvyko: štai kiek šiai dienai laimingų nerūkančiųjų. Savo rate tokių \\\"išplautais smegenais\\\" sveikuolių pažįstu apie 15 ir jų vis daugėja(užkrečiama liga tas nerūkymasŠypsenėlė. Malačiai Julius & Co, energingai ėmesi šio darbo ir ne tik Carro knygas verst, leist bet ir visokeriopai propaguot naują požiurį į narko priklausomybės. Y puiku, kad kitam pagelbėdami pragyvenimui užsidirba - tik mielas darbas atliekamas gerai. A.Carras ne stebūkladarys ir jo knygos neturi antgamtiškų galių nenorinčiam pripažinti ir atsisakyti savo priklausomybių. Man padeda šis metodas nevartoti ir puikiai jaustis, kai aš darau veiksmus nurodytus knygose -neužsitraukiu pirmos \\\"cyzos\\\", nesusipilu pirmos \\\"čėrkos\\\" . ...kai nieko nesigauna, skaityk instrukciją(iš Merfio dėsnio). Ilgainiui priklausomybiniai \\\"slibinėliai\\\ " užsnūsta ir aš gyvenu jų netrukdomą, harmoningą gyvenimą. Iki kol savo veiksmais jų neprikelsiu. Savo kailiu išbandžiau, prieš 3 metus pamėginau užsitraukti \\\"vienintelę cigarėtę\\\" ir \\\"palinau kaip parovozas\\\" 3 men. visas piktas ant savęs. Šiai dienai, \\\"išsilaisvinus iš savanoriškos, smirdančios ir dar už savo kūdmečio pinigus niko/alko vergijos\\\", dūšia džiaugiasi, kad esu laisvas savo veiksmuose. O kritikams, skeptikams, cinikams y visokiems emociniams paistymams patariu pabandyti ant savęs šį metodą, jei nepatiks nieks neatima galimybės grįžti ir palinti bei pilti \\\"sekmingai\\\ " kol žemelė pašauks. Aš noriu likusias savo dienas(nieks nepasakys kiek dar jų liko man) dagyventi nesmirdėdamas ir blaivas. Ačiū!


nerūkanti        2009-11-13 01:49
p.s.didžiausia padėka Gonzo ir,aišku,Allenui Carrui.


nerūkanti        2009-11-13 01:42
Perskaičiau savo įrašą [2008-10-07] ir prisiminiau,kaip stropiai ilgą laiką čia skaitydavau visus atsiliepimus apie sekmes ir nesekmes metant rūkyti...Nerūkau jau 1metus ir 3mėnesius.Pati stebiuosi,kaip lengvai nutraukiau savo 33metų rūkymo stažą.O rūkiau daug...Dabar rūkančiųjų man tikrai nuoširdžiai gaila,nes ši priklausomybė žiauriai apsunkina gyvenimą...Visiems metantiems ir metusiems rūkyti linkiu teisingos meilės sau ir nepasiduoti!


Kipras Antanaitis   Elektroninis paštas: Šakiai   2009-11-12 22:22
Aciu tau Allenai Carrai, tu padejai ir man ir mano teciui, siandien pries penkes valanda tete suruke paskutine cigarete ir viskas, jis jau neberukantis, nuotaika ideali seimoje, liko tik kad mama mestu rukyt ir bus viskas, mano tete kai ruke per penkes valandas surukydavo 5-7 cigaretes, o dabar nei vienos, aciu jums Allenai Carrai, amzinaji atilsi , jus buvot ir esat didis zmogus.


Gonzo   Elektroninis paštas:     2009-11-12 16:38
Tada parašyk man el. paštu ar sms (867277710), susitarsim.


Nelaimingas Rūkalius        2009-11-12 14:52
Esu iš Vilniaus.


to Nelaimingas Rūkalius        2009-11-12 10:34
Tu gal iš Vilniaus ar Panevėžio? Jei taip, galėčiau paskolint popierinę anglišką "The Only Way to Stop Smoking Permanently". Gal padėtų atsikratyt tos šizos.


Nelaimingas Rūkalius        2009-11-12 09:22
Smagu, jog daugeliui ši knyga padeda. Man viso labo 16 metų, taip pat rūkau tik metus. Rūkiau pusę metų ir sugalvojau mesti. Pavyko dviem mėnesiams, buvo neįtikėtina. Tačiau vieną dieną, sėdėdamas namie, booom... užsimaniau parūkyti. Kai tada depresavau dėl to ką padariau. Nespėjus surūkyti nė pakelio pradėjau skaityti knyga vėl, perskaičiau ir nerūkiau 5 dienas. Vėl Booom, rūkau, užsimaniau staigiai nors visą laiką nenorėjau. Vėl knyga skaičiau iškart. Tada slėpiausi jau nuo visų, niekam šito nesakiau, ir jau pusę metų niekas nežino, kad rūkau. Jaučiuosi sugniuždytas visiškai, skaitau ir skaitau knygą, nes ji vienintelė kuri padeda, bent jau kuriam laikui. Moku atmintinai, viską įsisąmoninu, suprantu, tačiau tai nepadeda. Ir klausiau knygos įrašo, žiūrėjau DVD, viską bandžiau. Dabar man knyga nebepada visiškai po valandos vėl rūkau. Negalvokit jog esu silpnavalis ar protiškai atsilikęs, visiškai ne, bet nebežinau kas darosi. Užeina momentas kai negaliu nieko padaryti. Todėl labai jūsų prašau, pasiūlykit kokį sprendimą, jeigu tai įmanoma. Šiandien bandysiu, dar kartą perprasti spąstus, kurie neleidžia man visiškai ištrūkti. Galbūt kas žino iš kur nemokamai atsisiūsti, "Lengvas būdas mesti rūkyti visam laikui", lietuviškai nėra, todėl angliškai būtu gerai. Ačiū.


Kipras Antanaitis   Elektroninis paštas: Šakiai   2009-11-11 15:09
Na kagi, prabego jau menesis kai as nerukantis, man pavyko, labai tuo dziaugiuosi, nors man teko skaityti du kartu kad pavyktu, tai dave naudos, linkiu visiems rukaliams sekmingai mesti rukyti skaitant Alleno Carro knyga, dabar jau mano tetis skaito knyga ir jau nedaug jam liko perskaityt, kai jis nustos rukyt, tada ateis mano mamos eile ir kai ji perskaiciusi issilaisvins, tada bus labai geras gyvenimas, sekmes visiems ir amzinaji atilsi jums Allen'ai Carr'ai... Jus didis zmogus.


Petras Petraitis        2009-11-10 16:24
Mėnesis praėjo nuo to laiko kai pagaliau atsikračiau rūkymo. Sąžiningai laikiausi visų nurodymų ir man pavyko!!! Tai turbūt pats geriausias jausmas, smagu žinoti jog daugiau jokia jėga šiame pasaulyje manęs neprivers į burną kištis tų bjaurių cigarečių. Sėkmės visiems.


Asmuo   Elektroninis paštas: Vilnius   2009-11-09 00:57
Kaip ir visi zmones pries paimdamas sia knyga i rankas, netikejau tuom, vede tiesiog smalsumas perskaityti ja. Ir netikedamas pats, meciau rukyt be jokiu kanciu, nors pries tai bandziau ne karta tai daryti. Prarukes 15 metu, dabar as nerukau jau 1,5 metu ir jauciuosi puikiai.


Gretchen        2009-10-30 22:13
Kas skaitėt knygą, tikriausiai puikiai prisimenat merginą, kuri perskaitė pusę knygos ir toliau nepabaigė, nes pabijojo, kad tikrai mes rūkyt. Tai žinokit dbr pas mane tokia situacija: paėmiau iš biblioteks draugui, kuris rūko gal 6 metus, bet koso kaip nežinau kas. Nepasiėmė jos jis šiandien prieš išvažiuodamas į kelionę ir liko man ji savaitgaliui. Neturėjau ką veikt šį vakarą ir pradėjau skaityt. Esu ties šimtuoju puslapiu, ir patikėkit, aš labai labai bijau ;DDD (bet negaliu sakyt, kad tai manęs nedžiugina)


to ropke        2009-10-27 09:41
Sveikinu! Bet gal nereikia niekam linket valios, kai jau karta tampa aisku, kad is tiesu visai ne ji padeda issilaisvinti. Jei kas nors, metes rukyti, bet nepagaves kampo ir toliau ilgesis cigareciu - tai ar su valios pastangomis, ar be ju - proto ramybes nenusimato.


ropke   Elektroninis paštas:     2009-10-26 21:44
sweiki,perskaiciau knyga antra karta,nerukau 5 diena,ir kas idomiausia,ner tokio stipraus potraukio kaip tikejaus,o rukau 18metu,sis nerukymo laikas man yra rekordiskas ir nemanau daugiau sio brudo imt i burna.aisku gal per anksti dziaugiuos bet bent jau siuo metu rukyt negalvoju,aciu autoriui uz si sedevra ir linkiu visiem valios ir stiprybes metant rukyti


Tomas        2009-10-19 16:17
Allen'ai Carr'ai tu nuostabus zmogus.Padarei didi darba!! Dziaugiuosi tuom!Pasinaudojau lengvu budu ir man pavyko Šypsenėlė


Kipras Antanaitis   Elektroninis paštas: Šakiai   2009-10-12 21:18
Jau daugelis matete mano atsiliepima beveik pries menesi parasyta, kai praejo dvi savaites kai nerukiau, tada uzsirukiau cigaretes ir vel iklimpau, taciau db vel pasiryzau perskaityti knyga, perskaiciau, surukiau paskutine cigarete ir vel jauciuosi kad esu issilaisvines, tikiuosi kad daugiau i tuos spastus neikliusiu. Šypsenėlė


  
atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 ... 26 pirmyn 
  

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.