Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Knygos "Lengvas būdas mesti rūkyti" pratarmė

Tik įsivaizduokite, kad egzistuoja stebuklingas būdas mesti rūkyti, kuris suteikia galimybę kiekvienam rūkančiajam, taip pat ir Jums, išsilaisvinti:

 • Nedelsiant
 • Visam laikui
 • Be valios pastangų
 • Nejaučiant atpratimo kančių
 • Nepriaugant svorio
 • Nenaudojant šoko terapijos, tablečių, pleistrų ar kitų gudrybių.

Dar įsivaizduokite, kad:

 • Nėra netekties ar liūdesio laikotarpio
 • Bendravimas su žmonėmis suteikia dar daugiau malonumo
 • Labiau pasitikite savimi ir esate geriau pasiruošęs suvaldyti stresą
 • Lengviau sekasi susikaupti
 • Nereikia visą likusį gyvenimą stengtis atsispirti kartais užklumpančiai pagundai prisidegti cigaretę
  Ir
 • ne tik pastebite, kad išsilaisvinti yra lengva, bet iš tiesų galite mėgautis pačiu procesu nuo tos akimirkos, kai užgesinate paskutinę cigaretę.

Jeigu toks stebuklingas būdas egzistuotų, ar jūs juo pasinaudotumėte? Galimas daiktas, kad jūs tai padarytumėte. Bet, žinoma, jūs netikite stebuklais. Nepaisant to, būdas, kurį aš aprašiau, egzistuoja. Aš jį vadinu „Lengvu būdu". Iš tiesų jis nėra stebuklingas, tik taip atrodo. Ir man taip atrodė, kai jį atradau. Ir žinau, kad daugelis iš milijonų buvusių rūkančiųjų, kuriems „Lengvas būdas" padėjo, į jį žvelgia taip pat. Be jokios abejonės, jums vis dar sunku patikėti mano teiginiais. Nesijaudinkite, aš jus laikyčiau šiek tiek naivoku, jeigu patikėtumėte jais be įrodymo. Kita vertus, nesuklyskite atmesdami juos, nes manote, jog tai gerokai perdėta. Greičiausia jūs skaitote šią knygą vien dėl to, kad ją rekomendavo buvęs rūkalius, kuris lankė „Lengvo būdo" kliniką arba perskaitė šitą knygą. Nesvarbu, ar jums tiesiogiai ją rekomendavo, ar per kažką kitą, jus mylintį ir smarkiai besijaudinantį, kad nebebus ko mylėti, jeigu jūs nenustosite rūkyti.

Kaip „Lengvas būdas" veikia? Nėra lengva glaustai paaiškinti. Į mūsų klinikas rūkaliai atvyksta būdami įvairios panikos būsenos. Jie įsitikinę, kad nepasiseks, ir mano, kad, jei per stebuklą ir pavyks, jie turės ištverti neapibrėžtą siaubingų kančių laikotarpį. Jiems atrodo, kad bendravimas daugiau niekada nebebus toks malonus, kad bus sunkiau susikaupti ir įveikti stresą, ir, nors jie galbūt niekada daugiau neberūkys, vis tiek niekada visiškai neišsilaisvins, o iki gyvenimo pabaigos ne kartą užklups cigaretės ilgesys ir teks atsispirti pagundai.

Dauguma šių rūkalių po keleto valandų išeina iš klinikos jau būdami laimingi nerūkantieji. Kaip mes padarome tokį stebuklą? Kad galėtumėte išsiaiškinti, jums reikėtų užsiregistruoti į susitikimą „Lengvo būdo" klinikoje. Kaip bebūtų, galiu pasakyti, kad dauguma rūkalių mano, jog mes pasiekiame tikslą pasakodami, kaip siaubingai jie rizikuoja savo sveikata, kad rūkymas yra bjaurus ir vulgarus įprotis, kad jis brangiai kainuoja ir kokie jie yra kvaili, kad nenustoja rūkyti. Ne. Mes nesistengiame globėjiškai pamokslauti ir pasakoti tą, ką jie ir patys gerai žino. Tai yra rūkalių problemos. Tačiau tai nesudaro problemų norintiems mesti rūkyti. Rūkaliai rūko ne dėl tų priežasčių, dėl kurių jie turėtų nerūkyti. Kad būtų galima sėkmingai nustoti rūkyti, reikia panaikinti būtent tas priežastis, dėl kurių rūkome. „Lengvas būdas" ir imasi šio uždavinio. Jis panaikina troškimą rūkyti. Kai šis troškimas dingsta, valios pastangos nebereikalingos.

„Lengvas būdas" taikomas klinikose, gyvuoja knygų, vaizdajuosčių, garsajuosčių, kompaktinių plokštelių ir internetinių kursų pavidalu. Kiekvienu atveju metodas yra tas pats, skiriasi tik jo perteikimo priemonės. Kuria priemone jūs pasinaudotumėte? Tai pasirenkama asmeniškai. Kai kurie žmonės labiau linkę skaityti knygas, kiti labiau mėgsta žiūrėti vaizdajuostes. Klinikų sėkmės rodikliai labai aukšti, todėl mes galime suteikti pinigų grąžinimo garantiją. Mokestis kinta priklausomai nuo vietos, kur jūs esate. Jei jūs būtumėte vienas iš 20-ties procentų, kuriems prireikia daugiau negu vieno apsilankymo, galėtumėte toliau dalyvauti be papildomo mokesčio. Mes nenumojame ranka nė į vieną rūkantįjį. Jeigu nuspręstumėte, kad norite ir toliau rūkyti, jūs atgautumėte visus pinigus. Remiantis mūsų pinigų grąžinimo garantija pasaulinio klinikų tinklo veiklos sėkmingi atvejai sudaro daugiau nei 90%.

Tegu tai, kas buvo ką tik paaiškinta, nesumenkina knygos vertės. Ji pati yra ištisas kursas, ir milijonai rūkalių lengvai nustojo rūkyti paprasčiausiai ją skaitydami.

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.