Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Knygos "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" pratarmė
          Rūkymas yra toks įprastas dalykas, kad tikime apie jį žinantys viską, ką tik galima žinoti. Tiesa yra ta, kad net ir šiame, taip vadinamame, šviesiame amžiuje, tikrai svarbūs faktai yra visiškai priešingi tam, ką bendrai pripažįsta didžioji vakarietiškos visuomenės dalis.
          Vienu metu Didžiojoje Britanijoje rūkė 80 procentų suaugusiųjų. Naujausia oficiali statistika teigia, kad šiuo metu jų tarpe rūkaliai sudaro 26 procentus. Atleistina, jei tikite, kad mes palaipsniui laimime karą prieš tą bjaurų tabaką. Jei turėtume omenyje suaugusiuosius, aš taip pat tikėčiau, kad laimime. Tačiau egzistuoja viena amžiaus grupė, kurioje rūkymo mastai iš tiesų auga, ir tai tokia grupė, kur to tikėtumėtės mažiausiai. Jau ketinau sakyti, kad tai paaugliai. Deja, ypatingai nestebintų, jei tai būtų tik paaugliai. Tiesa yra ta, kad iš tiesų tūkstančiai 8-12 metų vaikų jau įkliuvo į nikotino pinkles. Kodėl taip nutiko? Galų gale, juk tai mes nieko nežinojome apie vėžio pavojų – jei tik būtume apie jį žinoję, nieku gyvu nebūtume įkliuvę. Tad kodėl užkimba tiek daug mūsų vaikų? Ir kodėl rūkymas taip paplito tarp jaunų mergaičių?
          Galbūt labiau nerimaujate dėl to, kad jūsų vaikas neįjunktų į stipresnius narkotikus, tokius kaip heroinas. Jeigu taip, privalote atminti, kad rūkymas yra pirmasis žingsnis ta kryptimi. Prieš pradėdami rūkyti sugebame mėgautis bendravimu su draugais ir įveikti stresą be jokių pašalinių ramsčių. Būtent nikotinas ir, šiek tiek mažesniu mastu, alkoholis pratina mūsų kūnus ir protus patikėti, kad turime spragų. Kadangi abiejų šių narkotikų teikiama nauda yra iliuzinė, nėra ko stebėtis, kad jaunimas dairosi dar galingesnių iliuzijų.
          Didžiausius nesusipratimus dėl faktų apie rūkymą kelia mūsų visuomenės požiūris į jį. Na taip, žinome, kad tai nesveika ir gali sukelti siaubingas ligas, kad dabar net dauguma rūkalių jį laiko bjauriu, antivisuomenišku užsiėmimu, tačiau be jokios abejonės, jis nė trupučio neprilygsta baisiajai heroino narkomanijai. Pažvelkite į faktus: per metus Didžiojoje Britanijoje heroinas nužudo mažiau nei 100 žmonių. RŪKYMAS NUŽUDO DAUGIAU NEI 2000 ŽMONIŲ KIEKVIENĄ SAVAITĘ!
         Heroinas yra nelegalus. Rūkymas ne tik yra legalus, bet ir mes patys tabako pramonei leidžiame per metus išleisti 100 000 000 svarų sterlingų tabako reklamai ir propagavimui, o mūsų valstybės iždo asmeninis suinteresuotumas šiuo atžvilgiu yra pats didžiausias – pasinaudojant rūkalių nelaime į jį kasmet surenkama apie 10 000 000 000 svarų sterlingų.
         Nesakau, kad dauguma rūkalių galiausiai pradeda vartoti stipresnius narkotikus. Tiesiog noriu pasakyti, kad tik labai nedidelė narkomanų dalis niekada nerūkė cigarečių, ir jei apsaugosite savo vaiką nuo rūkymo, bus mažiau tikėtina, kad jis ar ji taps narkomanu ar narkomane. Ši knyga jums parodys, kaip pasiekti tokį tikslą. Ar tiesiog turite duoti šią knygą savo vaikui? Ne, perskaitykite ją pats.

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.