Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Apie Alleną Carrą

Allenas Carras buvo užkietėjęs rūkalius ir surūkydavo iki šimto cigarečių per dieną. Ši priklausomybė varė jį į neviltį, kol 1983 metais, po daugelio nesėkmingų bandymų neberūkyti, jis pagaliau atskleidė tai, ko laukė visas pasaulis – LENGVĄ BŪDĄ mesti rūkyti.

Tuo metu jis metė buhalterio darbą ir nugyveno dar 23 metus padėdamas kitiems išsivaduoti iš rūkymo spąstų. Kaip daugelio svarbių žmonijos atradimų, taip ir lengvo būdo mesti rūkyti metodikos iš pradžių nenorėta pripažinti, o jos atradėjas buvo pajuokiamas. Suprantama tokia aplinkinių reakcija, atsižvelgiant į tai, kad 33 metus rūkęs žmogus vieną dieną pareiškia, kad ketina nuo rūkymo išgydyti visą pasaulį.

Allenas Carras perprato, kaip veikia rūkymo spąstai ir atskleidė, kad iš tiesų nustoti rūkyti sunku būna ne dėl valios trūkumo, o dėl norų konflikto. Jis išmoko panaikinti šį konfliktą, todėl rūkaliams nebereikia pasitelkti valios pastangų, kad nustotų rūkyti ar išliktų nerūkančiais.

Allenas Carras mirė 2006 metais nuo plaučių vėžio. Sužinojęs apie savo ligą jis teigė: „Kai prieš 23 metus aš pagaliau mečiau rūkyti, aš tapau laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Taip aš jaučiuosi ir dabar. Jeigu mano liga yra ta kaina, kuria mano pavyko nuo rūkymo išgydyti daugiau nei 10 milijonų žmonių, tai manau, jog verta ją sumokėti“.

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.