Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Apie metodą

„Lengvas būdas mesti rūkyti“ (Easyway®) nėra hipnozė ar “smegenų plovimas”. Tai tik paprasčiausia pažintinė terapija. Metodas pagrįstas tuo, kad rūkydami žmonės susiformuoja tam tikrą įsitikinimų sistemą apie cigaretes ir jų naudą. Pavyzdžiui, tikima, kad rūkymas atpalaiduoja, padeda įveikti įtampą, mažina nuobodulį ir t.t. Tačiau jei tai būtų tiesa, tuomet rūkantieji būtų labiau atsipalaidavę, jaustų mažiau įtampos ar nuobodulio nei nerūkantieji. Tačiau ar taip yra iš tiesų?

„Lengvas būdas mesti rūkyti“ (Easyway®) parodo, kad jaučiama rūkymo nauda ir privalumai tėra iliuzijos. Taip, nors tai galingos ir klastingos iliuzijos, bet vis dėlto iliuzijos. Pavyzdžiui, jei rūkoma tam, kad būtų sumažintas nuobodulys, tai kodėl rūkome ir tuomet, kai visai nėra nuobodu?

Kodėl nerūkantiesiems, kurie išgyvena tokią pat įtampą ir kurie patiria tokį patį krūvį, kaip ir rūkantieji, nereikia tokio “ramsčio”?

Suvokiant, kad iš tiesų iš rūkymo nėra jokios realios naudos (juk jei būtų, apie tai rašytų bent jau ant cigarečių pakelių), lengva pastebėti, kad troškimas rūkyti yra pagrįstas klaidingais įsitikinimais. Kai klaidingi įsitikinimai panaikinami, troškimas rūkyti savaime pranyksta. O kai troškimo nėra, tuomet neprireikia ir valios pastangų. (Valios prireikia tik tuomet, kai kažko trokštame, bet neleidžiame sau to daryti). Kai nėra poreikio dėti valios pastangų, tuomet nėra ir jokio vidinio konflikto.

Kai nejaučiamas vidinis konfliktas, tuomet nėra ir baimės, panikos, nerimo ar daugybės kitų simptomų, kurie susiejiami su neberūkymu. Štai kodėl metodo atradėjas jį pakrikštyjo “Lengvu būdu” (Easyway®).

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.