Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Knygos "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" pratarmė

1983 metų liepos 15 dieną Allenas Carras, 33 metus buvęs užkietėjęs rūkalius, užgesino savo paskutinę cigaretę ir paskelbė, kad atrado metodą, kuriuo galima lengvai atsikratyti rūkymo: nedelsiant ir visam laikui, be valios pastangų, gudrybių ar pakaitalų, nejaučiant atpratimo kančių ir nepriaugant svorio ir, visų svarbiausia, nesistengiant visą likusį gyvenimą atsispirti kartais užklumpančiai pagundai prisidegti cigaretę ar manyti, kad bendravimas su žmonėmis niekada nebebus toks malonus kaip anksčiau ir kad be cigaretės bus nelengva susidoroti su įtampa.

Tuo metu mažai kas galėjo patikėti, kad galėtų egzistuoti toks, rodos, magiškas vaistas. Juk visiems buvo žinoma, kad mesti rūkyti reikia didžiulių valios pastangų, kurias paprastai lydi svorio priaugimas ir siaubingi atpratimo požymiai, kad tai taip pat „lengva“, kaip įkopti į Everestą. Liūdna, tačiau milijonai rūkalių dar ir dabar tebekenčia dėl šio apsirikimo.

Atsižvelgiant į tai, jog efektyvaus sprendimo paieškoms medikai skyrė tūkstančius valandų ir išleido milijonines sumas,suprantama, kad niekas negalėjo patikėti, jog vienas buvęs rūkalius, neturintis jokio medicininio išsilavinimo, triumfavo ten, kur jų pastangos žlugo.Anoniminių alkoholikų draugijų nariams pripažinti tokią idėją yra lengviau.Kaip buvęs anoniminis alkoholikas, galiu patvirtinti, kad milijonai iš mūsų už savo išgelbėtus gyvenimus yra dėkingi ne medicinos ekspertams, bet nelaimės draugams alkoholikams.

Dabar Alleną Carrą daugelis laiko geriausiu pasaulyje specialistu, padedančiu mesti rūkyti. Jo pirmoji knyga „Lengvas būdas mesti rūkyti“ tampa bestseleriu kiekvienais metais nuo tada, kai 1985 metais ją išleido Penguin leidykla. Dabar ji išversta į daugiau nei 25 pasaulio kalbas ir yra tapusi bestseleriu Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Įkurtas pasaulinis klinikų tinklas,kuris taiko Alleno Carro metodą.

Pirmą kartą apie Alleną Carrą išgirdau iš draugų,kurie lankėsi jo klinikoje ir labai džiaugėsi rezultatais. Buvau labai skeptiškas, juk kai kurie jų metę rūkyti vos prieš keletą dienų. Aš įtariau,kad jie išleido daugybę pinigų naujausiam „stebuklingam“ vaistui ir vilioja mane, kad suklupčiau ties ta pačia gudrybe, tačiau žinojau, kad laikas parodys,kaip viskas yra iš tiesų. Dabar man atrodo neįtikėtina, tačiau tikrai norėjau,kad jiems nepavyktų ir jie vėl rūkytų. Mane erzino tai, kad jiems visiškai netrukdė, jog rūkau šalia jų, ir bėgant laikui pradėjau suprasti, kad jie iš tiesų buvo laisvi ir neabejotinai mėgavosi tuo. Užuot užjautęs, kad jie nebegali daugiau rūkyti, pradėjau jiems pavydėti. Daugelį metų jaučiausi lyg būčiau be vietos draugų būryje, nes vis dar rūkiau. Kaip amžinai suklumpantis„draugijos“ narys, aiškiai suvokiau, kad alkoholis griauna mano gyvenimą.Tačiau teisinau save tuo, kad jis esąs esminis bendravimo ramstis. Dabar jaučiausi lyg būčiau be vietos dar ir dėl to, kad geriu. Taip aš atsidūriau Alleno Carro klinikoje. Vis dar būdamas įsitikinęs, kad man nepadės, apie apsilankymą neužsiminiau net savo žmonai, jau nekalbant apie draugus. Kai po keturių valandų išėjau iš klinikos, nenustygau vietoje norėdamas apie tai papasakoti visam pasauliui.

Allenas teigia, kad jo metodas yra vienodai efektyvus visoms narkotinėms priklausomybėms ir piktnaudžiavimui cheminiais preparatais. Su dideliu malonumu galiu paliudyti, kad jis man ne tik suteikė galimybę mesti rūkyti, bet ir padėjo pabėgti iš košmaro, kontroliavusio ir griovusio mano gyvenimą, – alkoholizmo. Kadaise tikėjau, kad alkoholizmas neišgydomas. Allenas įrodė, kad klydau. Šiandien aš apgailestauju tik dėl to,kad anksčiau nežinojau apie Alleną Carrą. Nesisielokite, jei taip pat esate skeptiškas. Allenas to iš jūsų ir tikisi. Nemėginsiu jums papasakoti, kaip ar kodėl jo metodas yra toks efektyvus. Pasakysiu tik tai, kad tuo metu, kai baigsite skaityti šią knygą, jūs nuoširdžiai stebėsitės, kodėl to nesuvokėte anksčiau. Mėgaukitės šia knyga.

Emanuelis Johnsonas

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.