Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...
 


Seminarai


Atsiliepimai
   [rašyti atsiliepimą]Naujas atsiliepimas
Inga        2009-05-24 16:51
Jei ne ši knyga, tikriausiai taip niekada ir nebūčiau išsilaisvinusi iš nikotino pinklių. Jau tuoj bus metai kai nerūkau ir esu laiminga ir galų gale laisva. Ačiū Alenui ir jo knygai.


siaip moteris        2009-05-21 12:49
Po knygos perskaitymo 3 diena as nerukau. Ne is karto atsikraciau ir negaliu pasakyti kad labai lengva. Reikejo surukyti 15 cigareciu sykiu is eiles, kad 15 taptu paskutine. As taip nekenciau sitos priklausomybes, bet niekaip negalejau is jos issiropsti. Stazas apie 30 metu, kartais iki 1 pokelio per diena. Dabar kai to nedarau, jeigu salia nebutu vaiku kurie mane psichologiskai palaiko, netrukus vel grizciau ten pat. As manau kad skirtingiems zmonems issivysto skirtingas priklausomybes laipsnis ir esu skaiciusi kad priklausomybe nuo nikotino gali buti genetiskai nulemta. Taip kaip ir oda- pas vienus tamsesne, pas kitus sviesesne. Man knyga paliko tik viena minti- " tau pasiseks tik tuo atveju, jei negriztamai pasirysi niekada niekada daugiau neuzsirukyti. Turi nuosirdziai ir blaiviai NORETI ATSIKRATYTI TOS LIGOS ". Dar apie pakaitalus patiko pavyzdys- kai tu atsikratai gripo- ar tau reikia jo pakaitalo? Linksmai cia. Palaikau ir didziuojuosi kiekvienu, kuris nori atsikratyti tos ligos ir ta daro.


roberta        2009-05-20 08:50
to giedre , man ir taip buvo ...bet tik tiek galiu pasakyt visi tie laimingieji kurie perskaite sia knyga ,kad ir vel pradetu rukyti niekada, i cigaretes neziures taip kaip anksciau ,nu neimanoma tiesiog ,kai zinai tiesa...o anksciau ar veliau tiesa ir sveikas protas vel nugales ir vel sustosi rukiusi ...


Dngoraizis to KO9        2009-05-20 07:54
Labai smalsu kiek kartų pats nuo to stogo kritai? Iš paties komentarų akivaizdu, kad tamstos galva sutrenkta...


giedre        2009-05-19 22:19
as perskaiciau knyga, nerukiau labai smagiai beveik 3 savaites, bet dabar vel rukau Liūdnas nebezinau, kaip nustot dar karta


aulina    Šiauliai   2009-05-15 19:56
perskaičiau dvi jo knygas "lengvas būdas nustoti nerimauti" ir "lengvas būdas sulieknėti", jau metu penktą kilogramą be didelių pastangų. Man patinka jo knygos. Kokių dar yra parašęs? Gaila neaktualu perskaityti apie alkoholizmą ir rūkymą Šypsenėlė


Blokas        2009-05-14 23:30
Klausimas atsikraciusiems to slamsto knygos deka: Perskaiciau mazdaug trecdali knygos, tai rukyt pradejau du-tris kart maziau. Ne specialiai, tiesiog noras dingdavo arba visai pamirsdavau rukyma, veliau kelias dienas apleidau skaityma ir vel padidejo surukomu cigareciu kiekis. Dabar liko keletas skyriu. man smalsu, ar gali buti taip, kad kai jau skaitysiu paskutiniu knygos gala staiga nustosiu, ar po truputi ir turejo dingti noras rukymui? Mazinti kiekio kaip autorius liepia nebandau. Tai ar tas persilauzimas bus staigus? Ar geriau man nezinoti?


K09    vln   2009-05-14 14:17
vieniems uztenka proto suprasti, kad nukritus nuo dangoraizio stogo tu uzsimusi. kitiems reikia irodymu ir jie tuo netiki, tad pabando patys tuo isitikinti. ir absoliuciai daugumai avinu ir aviu reikia alleno carro isaiskinimo-paprasto ir jiems suprantamo, paaiskinancio sokimo nuo dangoraizio prasme ir pasekmes.


Petras        2009-05-14 12:46
Mielieji, Jums smegenys yra isplauti jau dabar, nes Jus rukote... Šypsenėlė)) man jumoras skaityt Jusu atsiliepimus, juk ir atip aisku, kad cia yra smegenu plovimas, juk ir pats autorius taip sako, taciau tai yra praplovimas, kad atsimerktumet ir pamatytumet tikrove noprmaliom akim, o ne uztinusiom nuo vakarykscio alaus ar apsvaigusiu zvilgsniu nuo katik surukytos rytines cigaretes. Jei JUS negirdit ir nematot kas parasyta knygoj, tai Jus dar baisesnis narkomanas nei manete ir vis dar to nezinote Šypsenėlė) Viskas aiskiai isdestyta - yra 10000000 pasiteisinimu rukyti, bet reikia tik vieno nerukyti, o Jus ieskot tu begales kitu - narkomanija...Reikia viena kart tai pripazint. O knyga yra tikras sedevras, tokio pobudzio knygu niekas dar nesukure ir manau ilgai nesukurs, kad turetu toki pasisekima.


Andrius    Palanga   2009-05-13 22:37
Visiškai palaikau Bloko komentarą to to KO9. Aš pats perskaičiau šią knygą ir štai vakar suėjo lygiai mėnuo kaip nerūkau bei nejaučiu dėl to jokio diskomforto, o rūkymo stažas 30 metų, maždaug po pakelį į dieną. Begalė ankstesnių nesėkmingų bandymų mesti su nikorete gumom, pleistrais ir pan. nedavė jokio rezultato. Taigi esu įsitikinęs, kad šis metodas tikrai veikia. Taip, 21 skyrius ir turi būti tuščias. Na kokie gi gali būti rūkančiųjų privalumai prieš nerūkančiuosius?


Blokas        2009-05-12 20:49
Beje, ar 21 skyrius turi buti tuscias??


Blokas to to K09        2009-05-12 20:42
Nu tu cia prajuokinai. Tave pavadinciau mokslininku be irodymu. Kaip supratau pats rukai ir nervuojies dalinai kad nepavyksta mesti. Tai perskaityk knyga. Kazkodel tas marketingo sedevras kaip tu ja pavadinai dar nieko nenuskurdino.


rolkisb   Elektroninis paštas: Šiauliai   2009-05-12 14:59
Nežinau kaip bus toliau,bet aš neberūkau perskaitęs būtent šia knyga.O iki šiol rūkydavau labai daug,maždaug po 40-60 cigarečių per dieną.


to K9        2009-05-10 21:23
tai kad jis visiskai nusisneka ir apie rukyma. nei vienas normalus mokslininkas ar gydytojas nepripazysta tu jo sapalioniu, kalbejausi su medikais, jie sake, kad cia nesamone, ir kad jei nori mest rukyt, tai reikia sukaupt daug daug valios ir geru vaistu, tarkim zyban arba champix, ir derint juos su nicorette. ir su tokiu deriniu gali nerukyt kiek tik patinka ir nereikia nieko skaityt, laiko gaist ir smegenu plautis nesamonemis. marketinginiai triukai cia viskas, zinau tokius. uzdraust kol nevelu!


K09    vln   2009-05-10 19:20
"lengvas budas"-tai neeilinio smegenu plovomo sedervras. smegenis jis isplauna taip gerai, kaip jokia reklamos kampanija nesugebetu. taciau tiems, kas turi supratima apie mityba, apie zmogaus kuno santara, biochemija ir medicina , isvada persasi viena-tai klouno kurinys klounams-lengvas budas suliekneti. gaila, kad zmogus sugebejes nuosekliai ir logiskai mastyti rukymo tema, taip ziauriai nusisneka rasydamas apie mityba...


smalsuolė        2009-05-09 01:41
2. O rydamas geležies drožles organizmas geležies daugiau negaus! Tas pats kas praryti monetą (90psl) 3. Man - kava skani (net ir be cukraus), o tabakas - dvokia. Kava su cukrum tai jau blogai, o vynuogė su cukrum - gerai? O jei iš vynuogės kaip nors pašalintum cukrų - kažin ar būtų skanu.. (99) 4. Rytietiška virtuvė Allenui ryškiai nepatinka... Japonai žuvies nesūdo - jie valgo ją žalią! Ir suši - niam! labai skanus ir sveikas dalykas. (107,125) 5. 111psl. Vargšai tie anglai, ką čia bepridursi... Nei pusryčiams nei pietums fantazijos neturi.. 6. 116psl. Kas nežino - žele - vaistas nuo tokios ligos, kai įkvepiama per daug silicio dulkių. Žele padeda tai pašalinti iš organizmo. O jei organizmui reikia - tai ir skanu būna? 7.120psl raudona mėsa - geras geležies šaltinis. Pati nevalgiau mėsos tol, kol neišsivystė mažakraujystė! Dabar ėmiau vertinti. Nes anei grikiai anei kokie ten pomidorai nepadės. O apie konservus - jei jau tos bakterijos nedurnos ir bet ko neryja - tai ko tada konservai genda? O nesugedusius kai atidarai - turėtų bakterijos į juos net nežiūrėti.. o jos vis tiek, parazitkos, puola! 8. O kai mažam vaikučiui pirmą kart gyvenime duodi mėsytės - dar ir kaip godžiai ją ryja! Kur jo neatbukę inkstinktai? Gi prieš tai tik trintom daržovėm buvo šeriamas.. Čia kaip tik ir yra smegenų plovimas! (126-127)Žmonės išauklėti būti humaniškais. Paprastiems kaimiečiams tokių dvasinių išgyvenimų tikrai nekyla. 9.kokie gyvūnai geria piena? Katės, ežiukai žalčiukai, šunys... na pakaks - tikrai yra daug tokių, kurie geria! 10. Ar tikrai gorilos mūsų protėviai? Ir ką reiškia tas 98%? Kažin kiek procentų skiriasi kitų žinduolių DNR? Na, pakaks, akivaizdu kad tas Allenas visai netikęs smegenų plovikas.. Man - nepraplovė. O jums?


smalsuolė   Elektroninis paštas:     2009-05-09 01:09
1. Aš ne prieš vegetarizmą, bet kodėl jis lygina žmogų su žolėdžiais? Lygiai taip pat sėkmingai galiu pasiūlyti pavyzdžiu kokį tigrą ar geopardą.. Lieknas, grakštus, greitas! O žolėdžių pilvai dideli, guli tos karvės ir atrajoja! Ne veltui turi 4 skrandžius - nes sunku gi, tą žolę suvirškinti! O beje: begemotai ne žolėdžiai! jie valgo ir mėsytę!


smalsuolė   Elektroninis paštas:     2009-05-09 01:03
Pastarosiom dienom tik ir girdžiu iš savo pažįstamų ir draugų, kaip vienas paskui kitą jie perskaito knygą „Lengvas būdas mesti rūkyti“ ir žiūrėk - jau nerūkantys! Aš niekuomet nerūkiau, dėl to ir neskaitysiu tos knygos. Bet mane sudomino pats faktas, kad kažkoks žmogus (t.y. Alen Carr) sugebėjo taip visus įtikinti! O čia dar darbe pasklido pletkai apie kitą TO PATIES! autoriaus knygą: „Lengvas būdas sulieknėti“ Na, pamaniau - pažiūrėsim, kas per stebuklai... Ir žinot: is nusišneka, pateikia neteisingus faktus ir pats, kalbėdamas apie „smegenų plovimą“ plauna smegenis patikliems skaitytojams! Jeigu rūkaliams jis padeda - tai Valio! Bet apie maitinimasi ir sveikatą geriau jau patylėtų...


K09    vln   2009-05-03 00:38
lengvas budas mesti rukyti man suprantama....bet suliekneti...paskaiciau ir man tai idiotizmo sedevras. Na gal todel, kad kiek save atsimenu sportuoju ir neturiu jokiu problemu su svoriu. Jei paisyciau knygos patarimu, manau problemu atsirastu. Ir ne tik su svoriu.


Raminta   Elektroninis paštas: Panevezys   2009-05-01 19:58
Sveiki, perskaiciau knyga "Lengvas budas suliekneti", bet ne todel kad turiu anstvorio, priesingai as savo figura patenkinta, sveriu 58 kg, ugis 1,69 cm, taciau mane labai sudomino kas rasoma sioje knygoje, kad daugeli skaitytoju paveikia teigiama linkme...Sendien perskaiciau visa knyga ir supratau, kad joje istikruju parasyta visa realybe, teisybe, kurios niekas nemato, neperskaites sios knygos. Taciau kai skaitai pradedi viska liginti su savimi ir supranti, kad istikruju taip ir yra, tik vis kazkas mus paveikia, todel nematome tos tiesos ir net nenorime matyti, vis randame ivairiu pasiteisinimu, kurie pateisina kiekviena elgesi. Dziaugiuosi kad peskaiciau sia knyga, ji man suteike daug dziaugsmo. Galiu pripazinti, kad del kai kuriu parasytu teiginiu knygoje as turejau savo nuomone ir nepritariau, taciau nepaisant keletos nepritartu teiginiu knyga puiki! Siulau perskaityti ne tik turintiems antsvorio, bet ir jo neturintiems, kas rupinasi savo sveikata.


  
atgal 1 ... 3 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 ... 26 pirmyn 
  

© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.