Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Allen Carr
“Lengvas būdas mesti rūkyti”

“Jeigu vadovausitės mano nurodymais, iki gyvenimo pabaigos būsite laimingu nerūkančiuoju.”


“Visuomenėje padvelkė pokyčių vėjas. Sniego gniūžtė jau pajudėjo, ir viliuosi, kad ši knyga jai padės virsti lavina.”
Naujienų prenumerata
Atsiliepimai
"Tai buvo toks netikėtas atradimas, kad akimirksniu buvau išlaisvintas nuo priklausomybės."
Parašyk savo atsiliepimą...


Seminarai


Verta žinoti

Kuo „Lengvas būdas mesti rūkyti“ (Easyway®) pranašesnis už Valios pastangų metodą?

Kai tik nagrinėjami visi kiti neberūkymo metodai, labai dažnai minimi tokie išsireiškimai, kaip „valios pastangos“, „valios jėga“, „valios stiprybė“. Taip yra dėl to, kad nepriklausomai nuo to, ar jūs pasirenkate nikotininius pleistrus, nikotininę kramtomąją gumą, akupunktūrą, lazerius ar hipnozę, visuomet ateina tokia akimirka, kai jums tenka susidurti su tikrąją problema, reikalaujančia sprendimo: troškimu rūkyti. Galima pasitelkti daugybę tablečių ar pleistrų, tačiau jei jumyse išliks šis troškimas, jums teks dėti valios pastangas, kad jam atsispirtumėte.

Pasitelkiant valios pastangas iškyla daug sunkumų. Pagrindinis sunkumas, kuris tuomet užklumpa rūkančiuosius – nuolatinis netekties jausmas. Šis jausmas iššaukia didžiulius prieštaravimus – jūs norite būti nerūkančiuoju, tačiau tuo pat metu beviltiškai geidžiate cigaretės. Šie prieštaravimai iššaukia emocijų protrūkį ir, daugeliu atveju, fizinius simptomus, kurie susiejami su neberūkymu. Net tie žmonės, kuriems pasiseka atsikratyti rūkymo naudojantis valios pastangomis (apytiksliai 2–4% bandymų) dažnai išlieka neramūs, suirzę ir pikti. Kiekvienas pažįsta bent vieną tokį eks - rūkalių, todėl viena iš baimių, kylančių galvojant apie neberūkymą – kad mes taip pat tapsime tokiais kaip ir jie.

Vienintelis būdas, kai galite tapti iš tiesų laimingu nerūkančiuoju – neturėti visiškai jokio troškimo rūkyti. „Lengvas būdas mesti rūkyti“ (Easyway®) yra vienintelis metodas, kuris panaikina troškimą rūkyti visam laikui, taip pat panaikindamas ir valios pastangų poreikį ir su jomis susijusius vargus.


© UAB "Lengvas būdas", El. paštas: info@lengvasbudas.lt  Tel.: +370 672 77710 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb.